KTÓRY DRESSING DO OPON WYBRAĆ? ULTIMATE CZY PREMIUM TIRE COATING WAX?

Mówi się, że koło jest wizytówką samochodu i trudno temu zaprzeczyć. Jednak nawet najlepsza felga nie będzie się dobrze prezentować w towarzystwie brudnej i szarej opony. Aby uzyskać piękny efekt odżywionej i czarnej opony warto zastosować specjalny dressing do opon. Sprawi on, że powierzchnia zyska piękny wygląd i będzie wyraźnie przyciemniona. Stanie się także bardziej odporna na zabrudzenia, dzięki czemu pozostanie dłużej czysta. 

W ofercie BINDER znajdują się dwa dressingi do opon - Ultimate Tire Coating Wax i Premium Tire Coating Wax. Pewnie zastanawiasz się który wybrać?

Ultimate Tire Coating Wax - niezawodny na co dzień

Do codziennego użytkowania najlepiej sprawdzi się Ultimate Tire Coating Wax. To trwały dressing z zawartością krzemu - SiO2. Nadaje oponie piękne satynowe wykończenie, mocno przyciemnia i sprawia, że zdecydowanie wolniej się brudzi. Powierzchnia zyska także właściwości hydrofobowe i będzie odpychać wodę. Ten produkt spokojnie zachowa swoje właściwości między kolejnymi myciami - około 2 tygodni.

Premium Tire Coating Wax - niezastąpiony na sesje i wystawy

Jeśli potrzebujesz dressingu do zadań specjalnych - na przykład na wystawy lub sesje zdjęciowe - możesz zdecydować się na Premium Tire Coating Wax. Jest to dressing na bazie wody, który zapewnia maksymalne właściwości wizualne i mocny połysk - tak zwany efekt "show car". Dlatego najlepiej sprawdzi się w sytuacjach, kiedy zależy nam, aby samochód wyglądał jak najlepiej. Nie jest jednak produktem, który przyda się w codziennym użytkowaniu samochodu, ponieważ zachowuje swoje właściwości tylko do pierwszego kontaktu z wodą.

Przygotowanie opony od aplikacji dressingu

W przypadku obu dressingów ważne jest, aby aplikować je na suchą i czystą oponę. Tylko wtedy mogą osiągnąć swoje maksymalne właściwości. Oponę możesz wyczyścić za pomocą Premium Wheel Cleaner (który przyda Ci się również przy czyszczeniu felg!).

Nanieś preparat na powierzchnię opony, wyczyść za pomocą szczoteczki i spłucz dokładnie wodą. Następnie zaczekaj aż opona wyschnie. Jeśli masz taką możliwość, możesz przyśpieszyć ten proces używając sprężonego powierza z kompresora lub dmuchawy i osuszyć za ich pomocą powierzchnię.

Mamy nadzieje, że rozwialiśmy Twoje wątpliwości dotyczące dressingów marki BINDER. Fioletowy Premium Tire Coating Wax sprawdzi przy pokazach i sesjach zdjęciowych. W każdej innej sytuacji, wybierz Ultimate Tire Coating Wax, a nie zawiedziesz się.

Komentarze są zablokowane