CZYSTE WNĘTRZE W DWÓCH KROKACH PRZY UŻYCIU PREMIUM INTERIOR CLEANER I PREMIUM INTERIOR WAX

W czystym wnętrzu samochodu zdecydowanie lepiej mija podróż. Z kosmetykami BINDER samodzielnie zadbasz o czystość w samochodzie. Potrzebne Ci będą do tego tylko dwa produkty - Premium Interior Cleaner i Premium Interior Wax.

Może zapytasz, dlaczego warto wybrać preparaty dedykowane do czyszczenia wnętrza w samochodzie? Przede wszystkim dlatego, że sprzątanie samochodu idzie wtedy o wiele sprawniej. Produkty są skuteczne i dostosowane do zabrudzeń występujących we wnętrzu samochodu. A po drugie, i nie mniej ważne, nie musisz obawiać się o przypadkowe uszkodzenia materiałów z powodu użycia nieodpowiedniej chemii. Dodatkowo, piękne i nienachalne zapachy umilają pracę.

Sprzątanie zawsze warto zacząć od dokładnego odkurzania całego samochodu. Wykładzina, fotele i schowki to miejsca, gdzie cały czas zbierają się zanieczyszczenia. Po dokładnym odkurzeniu samochodu, przychodzi czas na kolejny etap, czyli czyszczenie plastików i tapicerki.

Etap pierwszy - czyszczenie za pomocą Premium Interior Cleaner

Premium Interior Cleaner to uniwersalny preparat czyszczący do wnętrza samochodu. Wyczyścisz nim tworzywa sztuczne, plastiki, a nawet tapicerkę skórzaną. Dzięki dołączonemu do zastawu aplikatorowi, nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów poza mikrofibrą. Chyba, że zależy Ci na bardzo dokładnym wyczyszczeniu wszystkich zakamarków – wtedy przyda Ci się pędzelek. Interior Cleaner można również używać ze szczoteczką z miękkim włosiem, przyda się przy mocnych zabrudzeniach.

Zasada czyszczenia jest prosta – nanosisz preparat na aplikator (lub pędzelek czy szczoteczkę) i czyścisz za jego pomocą wybraną powierzchnię. Warto podzielić sobie samochód na sekcje i robić wszystkie elementy po kolei, aby niczego nie pominąć.

Nie czyść jednorazowo dużych powierzchni, aby preparat nie zaschnął, zanim zdążysz go zetrzeć. Po czyszczeniu przetrzyj powierzchnię mikrofibrą, aby zebrać brud i resztki chemii. Preparat nie wymaga wypłukiwania wodą, więc do wytarcia wystarczy sucha mikrofibra.

Etap drugi - zabezpieczenie za pomocą Premium Interior Wax

Po dokładnym wyczyszczeniu tworzyw w samochodzie, warto zabezpieczyć wszystkie powierzchnie. To bardzo ważny etap. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu, dłużej będziesz mógł cieszyć się czystością.

Użyj w tym celu Premium Interior Wax. Odżywi on powierzchnię, zabezpieczy przed szybkim brudzeniem się i osiadaniem kurzu. Sprawi, że kolejne czyszczenie będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze. A także zabezpieczy powierzchnię skóry i plastików przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak promieniowanie UV.

Nałożenie Interior Waxa nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy, że naniesiesz niewielką ilość preparatu na mikrofibrę, a następnie przetrzesz nią zabezpieczaną powierzchnię. I to wszystko! Na pewno zobaczysz różnicę.

Wisienką na torcie czystego wnętrza są czyste szyby! Jednak jak prawidłowo wyczyścić szyby, dowiesz się z innego artykułu – Perfekcyjnie czyste szyby z BINDER Premium Glass Cleaner.

Życzymy Ci przyjemnych podróży w czystym wnętrzu 🙂

Komentarze są zablokowane