JAK NAWOSKOWAĆ SAMOCHÓD Z UŻYCIEM SAMBA WAX

Piękny i błyszczący lakier na samochodzie to marzenie każdego maniaka motoryzacji. Można to osiągnąć w sposób szybki, łatwy i przyjemny za pomocą wosku Samba Wax.

Samba Wax to naturalny wosk na bazie Carnauby. Posiada piękny zapach tropikalnych owoców, który bardzo uprzyjemnia proces zabezpieczania lakieru. Jest niezwykle prosty w aplikacji, dlatego idealnie sprawdzi się dla osób początkujących oraz wszystkich tych, którzy chcą czerpać radość z woskowania.

Wosk wydobędzie blask z lakieru, nada mu śliskości oraz głębi koloru. Zamaskuje także drobne niedoskonałości. Lakier po aplikacji stanie się śliski oraz zyska świetną hydrofobowość, czyli efekt odpychania wody. Będzie także o wiele prostszy w bieżącej pielęgnacji.

Aby zabezpieczyć lakier woskiem Samba Wax musimy zacząć od dokładnego umycia i osuszenia samochodu. Jak zrobić to bezpiecznie dla lakieru dowiesz się z naszego poprzedniego artykułu – Jak umyć samochód.

Gdy już mamy lakier odpowiednio przygotowany możemy przystąpić do aplikacji. Wosk jest bardzo prosty w nakładaniu i docieraniu, więc nie musisz obawiać się, że coś pójdzie nie tak.

Aplikujemy cienką warstwę wosku na cały samochód za pomocą aplikatora, a następnie odczekujemy 30 do 60 minut. Po tym czasie ścieramy nadmiar wosku z lakieru za pomocą miękkiej mikrofibry.

Nie musisz obawiać się pozostawienia wosku na tak długo, dotrzesz go bez problemu. A im dłużej poleży on na lakierze, tym lepszy efekt końcowy możesz uzyskać. Jeśli jednak nie masz odpowiednio dużo czasu na chilloutowe woskowanie i chcesz to zrobić szybciej, masz również taką możliwość. Zaaplikuj wosk na lakier i dotrzyj go za pomocą mikrofiby po około 10 minutach.

Teraz możesz zrelaksować się w towarzystwie swojego pięknie błyszczącego samochodu!

Komentarze są zablokowane