JAK OCZYŚCIĆ POWIERZCHNIĘ Z OWADÓW ZA POMOCĄ PREMIUM BUG CLEANER

Owady na karoserii to nieodłączny element każdej letniej podróży. Nie jesteśmy w stanie tego uniknąć, jednak w przypadku ich pojawienia się powinniśmy jak najszybciej reagować.

Martwe owady zaczynają bardzo szybko wchodzić z reakcję z lakierem, zwłaszcza, jeśli powierzchnia jest rozgrzana, a o to nietrudno w ciepłe miesiące. Zawarte w nich soki powodują szybkie „wżeranie” się owadów w lakier, uszkadzając go przy tym.

Jest to na tyle mocna ingerencja, że po niedługim czasie owady będą niemożliwe do usunięcia z powierzchni z trakcie mycia, nawet po zastosowaniu specjalistycznych preparatów. Mogą być nawet niemożliwe do usunięcia przy polerowaniu i zastosowaniu papieru ściernego!

Dlatego szybkie usuwanie owadów z powierzchni jest kluczowe, jeśli chcemy zachować lakier na samochodzie w dobrym stanie.

W usunięciu owadów pomoże Ci Premium Bug Cleaner. Wystarczy, że naniesiesz go za pomocą atomizera na powierzchnię pokrytą owadami, odczekasz około minutę i dokładnie spłuczesz wodą.

Pamiętaj jednak, aby nie stosować tego preparatu na rozgrzanych powierzchniach. Nie stosuj go również na szybach zabezpieczonych niewidzialną wycieraczką.

Premium Bug Cleaner jest preparatem gotowym do użycia. Jednak do świeżych zanieczyszczeń możesz go rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:1. Jeśli masz samochód zabezpieczony woskiem lub powłoką rozcieńcz z wodą 1:10.

Komentarze są zablokowane