JAK USUNĄĆ TRUDNE ZABRUDZENIA ZA POMOCĄ APC?

Niektóre zabrudzenia na pojazdach są zdecydowanie trudniejsze do usunięcia. W takich przypadkach przyda nam się mocniejsza chemia. W tej roli znakomicie sprawdzi się Premium All Purpose Cleaner.

To uniwersalny preparat czyszczący o dużej sile działania. Przeznaczony przede wszystkim do stosowania na zewnątrz pojazdu. Sprawdzi się przy czyszczeniu takich elementów jak plastiki zewnętrze, nadkola, wnęki drzwi czy komora silnika. Dobrze radzi sobie z tłustymi, oleistymi zabrudzeniami.

Produkt jest gotowy do użycia, dzięki czemu jest szybki i posty w zastosowaniu. Nanosimy go bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, a następnie wypracowujemy za pomocą pędzelka lub szczoteczki. Następnie spłukujemy wodą lub przecieramy wilgotną mikrofibrą, aby usunąć zabrudzenia i pozostałości produktu.

Jeśli chcielibyśmy zastosować preparat wewnątrz, rozcieńczamy go przynajmniej 1:100. W przypadku lżejszych zabrudzeń na zewnątrz, możemy rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:1. Przed użyciem warto sprawdzić jego działanie na małej powierzchni, ponieważ preparat posiada silnie zasadowy odczyn. Pilnujemy  również, aby nie stosować go w słońcu i na gorących powierzchniach.

Premium All Purpose Cleaner to produkt, który na pewno nie raz przyda się podczas mycia samochodu, jest to uniwersalny środek, który zawsze warto mieć w garażu na wypadek, gdyby zdarzyły się zabrudzenia problematyczne do usunięcia innymi środkami.

Komentarze są zablokowane