KTÓRY PREPARAT DO CZYSZCZENIA FELG WYBRAĆ?

W ofercie BINDER Znajdziesz dwa cleanery dedykowane do mycia felg - Premium Wheel Cleaner i Extreme Wheel Cleaner, oraz jeden produkt, który w czyszczeniu felg może pomóc - Premium Iron Remover.
Jakie są różnice i podobieństwa między nimi? Który wybrać? Przeczytaj artykuł, aby się dowiedzieć.

Extreme czy Premium Wheel Cleaner?

Extreme Wheel Cleaner to najbardziej zaawansowany preparat do czyszczenia felg. Jest połączeniem klasycznego cleanera do mycia felg oraz deironizera, który usuwa zanieczyszczenia metaliczne i powoduje efekt krwawienia. Dzięki temu, najlepiej radzi sobie z różnego rodzaju zabrudzeniami na powierzchni felg. Wyczyści je kompleksowo i przygotuje do dalszej pielęgnacji. Działa ekspresowo i jest niezwykle skuteczny.

Premium Wheel Cleaner to klasyczny preparat do czyszczenia felg o zasadowym pH. Nie powoduje on efektu krwawienia i nie usuwa zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego. Jednak pomimo tego, jest niezwykle skuteczny i znakomicie radzi sobie z zabrudzeniami na felgach. Ma on także dodatkowe zadanie - możesz za jego pomocą wyczyścić oponę przed aplikacją dressingu, aby poprawić jego właściwości.

Premium Iron Remover to deironizer o neturalnym pH. Co to oznacza? Usuwa zanieczyszczenia pochodzenia metalicznego, a jednocześnie jest bezpieczny dla powłok i wosków. Dlatego sprawdzi się przy myciu felg zabezpieczonych. Warto go również użyć przy okresowym myciu felg, jeśli na co dzień nie używamy produktów do usuwania zanieczyszczeń metalicznych oraz do przygotowania felg przed aplikacją powłok i seleantów. Przyda się również do oczyszczania karoserii, aby przygotować powierzchnię do korekty lakieru lub aplikacji wosku.

Który więc preparat wybrać?

  • Extreme Wheel Cleaner działa kompleksowo, dzięki czemu nie potrzebujemy żadnego innego preparatu do mycia felg.
  • Premium Wheel Cleaner ma dwa zastosowania - możemy wyczyścić zarówno felgi, jak i opony. Jednak od czasu do czasu, warto zastosować deironizer, który usunie zanieczyszczenia metaliczne.
  • Premium Iron Remover usuwa przede wszystkim zabrudzania metaliczne. Jednak sprawdzi się w wielu przypadkach - można go użyć do bieżącego mycia, do mycia okresowego, przed aplikacją powłok i seleantów na felgi, a także do oczyszczania lakieru.

Wybór należy do Ciebie, w zależności od Twoich potrzeb. A jeśli oprócz felg chcesz zabrać również o opony, zapraszamy do artykułu - Który dressing do opon wybrać?

Komentarze są zablokowane