CZYSTE KOŁA Z PREMIUM WHEEL CLEANER

Czyste koła to wizytówka samochodu. Jednak, o ile o czyszczeniu felg pamiętamy, to nie zawsze myślimy o tym, żeby wyczyścić opony. Dziś przedstawimy Wam jak w szybki osób można zająć się całymi kołami przy pomocy jednego preparatu.

Premium Wheel Cleaner to silny i skuteczny preparat do czyszczenia felg. Działa natychmiast po aplikacji, oczyszczając powierzchnię z zabrudzeń. Nie powoduje efektu krwawienia. To preparat zasadowy, jego pH to około 12. Bardzo dobrze sprawdza się również przy czyszczeniu opon – będziemy mogli wykorzystać ten fakt, aby w szybki sposób wyczyścić koła.

Czyste felgi i opony w jednym kroku

Nanieś preparat za pomocą atomizera na powierzchnię felgi oraz opony. Na feldze pozostaw, aby zadziałał. Oponę wyczyść za pomocą szczoteczki. Odczekaj chwilę i spłucz dokładnie wodą pod ciśnieniem.

Jeśli felgi i opony są bardzo brudne, warto ten proces powtórzyć. Jeśli opona nie była dawno czyszczona, na pewno pojawią się jeszcze jakieś zabrudzenia przy czyszczeniu.  Felgę możesz dodatkowo umyć za pomocą pędzelka lub szczotki.

Akcesoriów do czyszczenia felg, takich jak pędzelki czy szczotki, warto użyć dopiero przy drugim myciu, pierwsze przeprowadzając bezdotykowo. Pomoże to zminimalizować zarysowania jakie mogłoby powstać na powierzchni felgi, gdybyśmy użyli pędzelka na bardzo brudnej feldze.

Tak wyczyszczone koło pozostawiamy do wyschnięcia. Gdy opony będą już suche warto zabezpieczyć je za pomocą specjalnego dressingu. Sprawi on, ze opona zyska głęboką czerń, będzie lepiej się prezentować i wolniej zbierać zabrudzenia.

W ofercie BINDER znajdziesz dwa dressingi do zabezpieczenia opon. Jeśli zastanawiasz się który wybrać, zapraszamy do naszego artykułu – Który dressing do opon wybrać?

Komentarze są zablokowane